Φροντιστηριακά μαθήματα στα μαθήματα "Άσκηση σε άτομα με Χρόνιες Παθήσεις" & "Κυτταρικές λειτουργίες και Άσκηση" εξεταστική Σεπτεμβρίου 2022

Φροντιστηριακά μαθήματα στα μαθήματα "Άσκηση σε άτομα με Χρόνιες Παθήσεις" & "Κυτταρικές λειτουργίες και Άσκηση"
Αυγούστου & Σεπτεμβρίου 2022 για τα μαθήματα της κ. Κων/νας Δίπλα

Αγαπητοί φοιτητές/τριες,

όπως ενημερωθήκατε και με ηλεκτρονικό μήνυμα, θα πραγματοποιηθούν "Φροντιστηριακά μαθήματα" για τα μαθήματα "Άσκηση σε άτομα με Χρόνιες Παθήσεις" (4ου έτους) & "Κυτταρικές λειτουργίες και Άσκηση" (3ου έτους). Μετά από συννενόηση με τα άτομα που εκδήλωσαν ενδιαφέρον, ορίστηκαν οι παρακάτω ημέρες και ώρες (βλ. Πίνακα). Τα μαθήματα είναι δωρεάν για όσους επιθυμούν να παρακολουθήσουν.

Εάν υπάρχουν και άλλοι φοιτητές/τριες που ενδιαφέρονται να παρακολουθήσουν, μπορούν ακόμη να δηλώσουν συμμετοχή στην κ.Κρητικού Στέλλα, υποψήφια Διδάκτορα του Τμήματός μας, στο email: kstyliana@phed-sr.auth.gr.

Άσκηση σε άτομα με Χρόνιες Παθήσεις

Κυτταρικές Λειτουργίες & Άσκηση

29/8 στις 18:00

30/8 στις  18:00