Οι εξετάσεις μαθημάτων της Κ.Δίπλα «Κυτταρικές λειτουργίες και Άσκηση» «Άσκηση σε άτομα με χρόνιες παθήσεις»

Πληροφορίες για την εξέτασή σας ​[για τους φοιτητές/τριες του 4ου έτους (χειρινού εξαμήνου ΜΟΝΟ) και επί πτυχίω (χειμερινό και εαρινό εξάμηνο],

Αγαπητοί φοιτητές και φοιτήτριες

Οι εξετάσεις των μαθημάτων

• «Κυτταρικές λειτουργίες και Άσκηση»
  • «Άσκηση σε άτομα με χρόνιες παθήσεις»

θα γίνουν με προφορική εξέταση, σύμφωνα με το πρόγραμμα του ΤΕΦΑΑ (26/5 και 27/5, αντίστοιχα).

Όπως ενημερωθήκαμε από τη γραμματεία, για να δώσετε εξετάσεις και να περαστεί  ο βαθμός σας, θα πρέπει να είχατε δηλώσει το μάθημα στο χειμερινό ή εαρινό εξάμηνο του 2019/2020. Διαφορετικά δε θα μπορούμε να καταθέσουμε βαθμολογία.
Οι συμμετέχοντες στις εξετάσεις αυτές δε δικαιούνται άλλης εξέτασης στην εξεταστική του Ιουνίου, που ακολουθεί  (δε θα μπορούν να δώσουν μαζί με τους φοιτητές που παρακολουθούν τώρα το μάθημα). Θα πρέπει να είχατε παρακολουθήσει επιτυχώς το μάθημα (να είχατε επάρκεια φοίτησης), ώστε να είναι έγκυρη η εξέταση.

Όσοι φοιτητές/τριες ενδιαφέρονται να δώσουν εξετάσεις θα πρέπει

1. να έχουν δηλώσει τη συμμετοχή τους με μαιλ (στο kdipla@phed-sr.auth.gr) το αργότερο μέχρι την Κυριακή το βράδυ (24/5/2020 στις 22:00), για να γίνει το πρόγραμμα και να ειδοποιηθούν όλοι οι ενδιαφερόμενοι για τις ώρες εξέτασης. Δεν θα γίνουν δεκτές εκπρόθεσμες δηλώσεις.
  2. να έχουν για την εξέταση:
    1. ενεργοποιημένη κάμερα
    2. μικρόφωνο
    3. φοιτητική ταυτότητα
    4. αστυνομική ταυτότητα
  3. να έχουν αποστείλει το πανεπιστημιακό τους μαιλ, το ονοματεπώνυμο και ΑΕΜ τους στη δήλωση, ώστε να μπορούν να ειδοποιηθούν μέσω elearning για την ώρα της εξέτασης).

Δε θα γίνουν αλλαγές στις ώρες εξέτασης, οπότε θα πρέπει να φροντίσετε για την έγκαιρη σύνδεση σας (τουλάχιστον 10 λεπτά πριν από την ώρα εξέτασης). Θα σας σταλεί link στο πανεπιστημιακό σας μαιλ ώστε να συνδεθείτε στο skype business.  Θα πρέπει να πατήσετε στο link  και να συνδεθείτε με το πανεπιστημιακό σας μαιλ εγκαίρως.

Μετά τη δήλωσή σας, αποστέλλω επιβεβαιωτικό μail με πληροφορίες για την εξέταση.

Καλή μελέτη!

Κ. Δίπλα