Secretary Announcements

Ανακοίνωση μη πραγματοποίησης μαθημάτων του κ. Αναστασίου Tuesday, 22 October, 2019 - 10:33
Έναρξη δηλώσεων συγγραμμάτων ακαδημ. έτους 2019-2020 Monday, 21 October, 2019 - 13:11
Παράταση δήλωσης μαθημάτων χειμ εξαμ. 2019-2020 Friday, 11 October, 2019 - 14:04
ΠΙΝΑΚΑΣ ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΩΝ ΠΜΣ "ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΚΑΙ ΠΡΟΛΗΨΗ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΩΝ ΣΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ" Thursday, 10 October, 2019 - 14:02
ΠΡΟ-ΑΙΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΤΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ/ΤΡΙΩΝ ΤΟΥ ΤΕΦΑΑ ΣΕΡΡΩΝ, ΑΠΘ, ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΑΚΤΙΚΗΣ ΑΣΚΗΣΗΣ ΜΕΣΩ ΕΣΠΑ 2019-20 Thursday, 3 October, 2019 - 10:25
Διαδικασία ολοκλήρωσης εγγραφών Επιτυχόντων Πανελλαδικών Εξετάσεων 2019 - Ενεργοποίηση φοιτητικής ιδιότητας: 2/10/19 έως 11/10/2019 Wednesday, 2 October, 2019 - 09:01
ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ 2019-20 (ΜΕ ΑΛΛΑΓΕΣ) Tuesday, 1 October, 2019 - 14:44
Aνακοίνωση για μη πραγματοποίηση μαθημάτων αεροβική και πετοσφαίριση 2019-2020 Monday, 30 September, 2019 - 13:29
Ανακοίνωση σχετικά με τα μαθήματα του κ. Αναστασίου Friday, 27 September, 2019 - 13:47
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ/ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗΣ ΠΡΑΚΤΙΚΗΣ ΑΣΚΗΣΗΣ 2019-20 Thursday, 26 September, 2019 - 12:50

Contact

Agios Ioannis
PO BOX 62110
Serres, GR

tel: (+30) 23210-67135
fax: (+30) 23210-64806

e.mail: info@phed-sr.auth.gr