ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ - ΜΕΤΑΒΑΣΗ ΦΟΙΤΗΤΩΝ/-ΤΡΙΩΝ Α4, Α5, Α6, ΕΜΒΑΘΥΝΣΗΣ & ΝΑΥΑΓΟΣΩΣΤΙΚΗΣ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Αγαπητοί φοιτητές και φοιτήτριες των Τμημάτων Διδακτικής της Κολύμβησης (Α4, Α5, Α6), Εμβάθυνσης και της Ναυαγοσωστικής.
Τις ερχόμενες Τετάρτες 15, 22 Μαΐου & στις 29 Μαΐου (αναπλήρωση μαθημάτων), θα μεταβείτε στο Εθνικό κολυμβητήριο Θεσσαλονίκης για την πραγματοποίηση του πρακτικού μέρους των μαθημάτων σας που σχετίζονται με την κολύμβηση.
Η αναχώρηση θα γίνει από το Διδακτήριο του ΤΕΦΑΑ Σερρών στον Άγιο Ιωάννη στις 8:00 πμ και από την ΕΘΝΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ 8:05 πμ με λεωφορείο του Πανεπιστημίου. Η παρουσία σας είναι υποχρεωτική. Η επιστροφή εκτιμάται να είναι στις 14:00 μμ στα ίδια σημεία.
ΠΡΟΣΟΧΗ: Πρέπει να έχετε μαζί σας τον απαραίτητο εξοπλισμό κολύμβησης.
Ο υπεύθυνος του μαθήματος Σπύρος Καλαμπαλίκας