"Άσκηση σε άτομα με χρόνιες παθήσεις" - δηλώσεις πρόθεσης συμμετοχής στις εξετάσεις 3/6/2024

Οι εξετάσεις του μαθήματος " Άσκηση σε άτομα με χρόνιες παθήσεις" θα πραγματοποιηθούν σύμφωνα με το πρόγραμμα εξετάσεων τη  Δευτέρα 3/6/2024 στην αίθουσα ηλεκτρονικών υπολογιστών του ΤΕΦΑΑ Σερρών (δια ζώσης) σε μικρά τμήματα.

Οι φοιτητές που παρακολουθούν το μάθημα  στο παρών εξάμηνο  (εάν έχουν επάρκεια παρακολούθησης), δε χρειάζεται να προβούν σε άλλη δήλωση, καθώς θα δηλώσουν στις ώρες του μαθήματος.

Οι φοιτητές παρελθόντων ετών (μόνο εάν έχουν επάρκεια παρακολούθησης) θα δηλώσουν συμμετοχή με email. Συμμετοχή στις εξετάσεις χωρίς επάρκεια παρακολούθησης του μαθήματος, είναι άκυρη.

Στις δηλώσεις θα πρέπει να αναγράφεται

το ονοματεπώνυμό σας,

το ΑΕΜ,

ποιο εξάμηνο παρακολουθήσατε το μάθημα (πχ. χειμερινό 2021)

και το μάθημα στο οποίο ενδιαφέρεστε να εξεταστείτε.

Οι δηλώσεις θα σταλούν με email στην κ. Κρητικού Στυλιανή  email : kstyliana@phed-sr.auth.gr)

Τελική ημερομηνία για δηλώσεις πρόθεσης συμμετοχής στις εξετάσεις είναι η Τετάρτη 29/5/2024, ώρα 20:00, ώστε να σχηματιστούν τα τμήματα. Δε θα γίνουν δεκτές εκπρόθεσμες δηλώσεις

Καλή μελέτη,

Κ. Δίπλα