ΔΙΔΑΚΤΙΚΗ ΤΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ - ΜΕΤΑΒΑΣΗ ΦΟΙΤΗΤΩΝ/-ΤΡΙΩΝ Α4, Α5, Α6 & ΝΑΥΑΓΟΣΩΣΤΙΚΗΣ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ - ΜΕΤΑΒΑΣΗ ΦΟΙΤΗΤΩΝ/-ΤΡΙΩΝ Α4, Α5, Α6 & ΝΑΥΑΓΟΣΩΣΤΙΚΗΣ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Αγαπητοί φοιτητές και φοιτήτριες των τμημάτων Διδακτικής της Κολύμβησης Α4, Α5, Α6 και της Ναυαγοσωστικής, την ερχόμενη Τετάρτη 24 Απριλίου, θα μεταβείτε στο Εθνικό κολυμβητήριο Θεσσαλονίκης για την πραγματοποίηση του πρακτικού μέρους των μαθημάτων σας που σχετίζονται με την κολύμβηση.

Η αναχώρηση θα γίνει από το Διδακτήριο του ΤΕΦΑΑ Σερρών στον Άγιο Ιωάννη στις 8:00 πμ και από την ΕΘΝΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ 8:05 πμ με λεωφορείο του Πανεπιστημίου. Η παρουσία σας είναι υποχρεωτική. Η επιστροφή εκτιμάται να είναι στις 14:00 μμ στα ίδια σημεία.

ΠΡΟΣΟΧΗ: Πρέπει να έχετε μαζί σας μαγιό, πετσέτα, σαγιονάρες και σκουφάκι κολύμβησης. Προαιρετικά γυαλάκια κολύμβησης.

Ο υπεύθυνος του μαθήματος Σπύρος Καλαμπαλίκας