Εξετάσεις στα μαθήματα του κ. Τσαρτσαπάκη Ιωάννη (Αεροβική).

Οι εξετάσεις των φοιτητών του Τμήματος στα μαθήματα του κ.Τσαρτσαπάκη θα γίνουν τις ημέρες και τις ώρες που ορίζει το επίσημο πρόγραμμα του Τμήματος και στα σημεία που αναγράφονται παρακάτω:

Ημέρα: Τρίτη 6/9/22 - Ώρα: 11:00 - Μάθημα: ΑΕΡΟΒΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ Ι & ΙΙ (παρελθόντων ετών) - Χώρος: Αίθουσα χορών στο Διδακτήριο του ΤΕΦΑΑ (Άγιος Ιωάννης).

Ημέρα: Δευτέρα 12/9/22 - Ώρα: 09:30 - Μάθημα: ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΜΥΙΚ. ΕΝΔΥΝΑΜΩΣΗΣ (επιλογή) - Χώρος: Γυμναστήριο "The Warehouse" στην κοιλάδα Σερρών.

Ημέρα: Τετάρτη 14/9/22 - 'Ωρα: 10:00 - Μάθημα: ΑΕΡΟΒΙΚΗ ΕΜΒΑΘΥΝΣΗ (έτος & παρελθόντων), ΑΕΡΟΒΙΚΗ ΓΥΜΝ.-ΒΑΡΗ ΕΙΔ. Ι & ΙΙ (μόνο παρελθόντων ετών) - ΧώροςΓυμναστήριο "The Warehouse" στην κοιλάδα Σερρών.

Ημέρα: Δευτέρα 19/9/22 - Ώρα: 10:00 - Μάθημα: ΑΕΡΟΒΙΚΗ-ΒΑΡΗ ΕΙΔ. Ι & ΙΙ (4ο έτος), ΑΕΡΟΒΙΚΗ-ΒΑΡΗ ΕΙΔ. ΙΙΙ & IV (μόνο παρελθόντων ετών) - ΧώροςΓυμναστήριο "The Warehouse" στην κοιλάδα Σερρών.

Για πληροφορίες σχετικά με την ύλη των εξετάσεων οι φοιτητές να επικοινωνούν με το email: ioantsar@phed-sr.auth.gr