"Κυτταρικές λειτουργίες και Άσκηση" - δηλώσεις πρόθεσης συμμετοχής στις εξετάσεις (5/9/2023)

Οι εξετάσεις του μαθήματος "Κυτταρικές λειτουργίες και Άσκηση" θα πραγματοποιηθούν σύμφωνα με το πρόγραμμα εξετάσεων την Τρίτη 5/9/2023 στην αίθουσα ηλεκτρονικών υπολογιστών του ΤΕΦΑΑ Σερρών (δια ζώσης) σε μικρά τμήματα.

Δικαίωμα συμμετοχής στις εξετάσεις έχουν μόνο οι φοιτητές/τριες που δήλωσαν το μάθημα, έχουν επάρκεια φοίτησης και το μάθημα εμφανίζεται στο λογαριασμό τους στο e-learning. Όσοι φοιτητές παρελθόντων ετών δεν έχουν πρόσβαση στο μάθημα μέσω e-learning, ενώ έχουν κάνει εγγραφή, να ειδοποιήσουν άμεσα την κ. Δίπλα (με email στο kdipla@phed-sr.auth.gr)

Στις δηλώσεις θα πρέπει να αναγράφεται

το ονοματεπώνυμό σας,

το ΑΕΜ,

το μάθημα στο οποίο ενδιαφέρεστε να εξεταστείτε

ποιο εξάμηνο παρακολουθήσατε το μάθημα (πχ. χειμερινό 2021)

Οι δηλώσεις θα σταλούν με email στην κ. Δίπλα email : kdipla@phed-sr.auth.gr

Τελική ημερομηνία για δηλώσεις πρόθεσης συμμετοχής στις εξετάσεις είναι η Τετάρτη 30/8/2023, ώρα 15:00. Δε θα γίνουν δεκτές εκπρόθεσμες δηλώσεις.

Οι ακριβείς ώρες εξέτασης θα ανακοινωθούν  μετά τη λήξη των δηλώσεων με email/elearning.

Καλή μελέτη,

Κ. Δίπλα