Υποβολή προτάσεων για την ενότητα «Mύθοι και πραγματικότητες» του Συνεδρίου της Σχολής

Αγαπητοί/-ες φοιτητές/-ριες της Σχολής Επιστημών Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού,

Όπως ίσως γνωρίζετε, η Σχολή μας διοργανώνει το 4ο Διεθνές Συνέδριο Αθλητικών Επιστημών από τις 2 μέχρι τις 4 Μαρτίου 2023. Μια καινοτομία του επιστημονικού προγράμματος του Συνεδρίου θα είναι η εισαγωγή μιας ή περισσότερων συνεδριών με τίτλο «Μύθοι και πραγματικότητες γύρω από τις αθλητικές επιστήμες». Για τον σκοπό αυτό θα παρακαλούσα να έχουμε τις προτάσεις σας με τη μορφή ενός απλού και κατανοητού ερωτήματος που θα θέτει ένα ζήτημα γύρω από το οποίο θεωρείτε ότι υπάρχει ασάφεια στον χώρο των αθλητικών επιστημών. Οι προτάσεις σας θα πρέπει να υποβληθούν σε διάστημα 2 εβδομάδων, δηλαδή μέχρι την Τρίτη 20 Δεκεμβρίου, μέσω της παρακάτω φόρμας Google:

Στη συνέχεια θα αξιολογηθούν από την Επιστημονική Επιτροπή του Συνεδρίου κι όσες επιλεγούν θα ενταχθούν στο πρόγραμμα.

Mε εκτίμηση,

Ο Πρόεδρος της Επιστημονικής Επιτροπής